PracaOferty pracy SzczecinAkredytowany Próbkobiorca (Branża Paliw i Chemikaliów)

Kto szuka:

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Akredytowany Próbkobiorca (Branża Paliw i Chemikaliów)

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Pobór próbek węgla oraz biomasy zgodnie z normami PN oraz ISO w portach Szczecin.
  • Pobór próbek paliw ciekłych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

Jesteś osobą, która ceni sobie porządek, dokładność i dbałość o najwyższe standardy? Poszukujesz stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowych oraz dysponujesz większą ilością czasu, aby móc pracować w ruchomym czasie pracy? (3 zmiany, grafik planowany na min. tydzień wcześniej) to zaaplikuj do nas.

Jesteśmy uznaną firmą specjalizującą się m.in. w poborze próbek węgla, biomasy oraz paliw ciekłych. Poszukujemy do naszego obszaru zdecydowanej osoby na długofalową współpracę której zależy na przewidywalności zadań, chce czuć realny wpływa swoich działań na biznes oraz lubi pracę w terenie i jeździć autem.

Pobory odbywają się na terenie portu w Szczecinie po kompleksowym odbyciu niezbędnych szkoleń które gwarantujemy oraz przy użyciu naszych wyspecjalizowanych narzędzi.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Samochód służbowy.
  • Pełen cykl szkoleniowy (niezbędny, aby rozpocząć samodzielną pracę).
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej.
  • Polisa ubezpieczeniowa.
  • Benefity z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą).
  • Dofinansowanie do karty multisport.
  • Bezpłatne i anonimowe wsparcie psychologiczne dla naszych pracowników oraz najbliższej rodziny.
  • Możliwość samodzielnej i darmowej nauki języka angielskiego poprzez dedykowaną platformę językową.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

branże: Badania i rozwój

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...