eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WieliszewOperator Maszyn i Urządzeń

Kto szuka:

Xella Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Maszyn i Urządzeń

Lokalizacja:

Wieliszew

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo (np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników chwytakowych, przesuwnic, obsługa mieszalni),
  • Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn oraz zgłaszanie usterek.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,
  • Punktualność, odpowiedzialność, dokładność, skupienie na zadaniu,
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.
Mile widziane
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne ciepłownicze gr. II lub gotowość do ich zdobycia,
  • Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki i/lub elektryki – elektroniki.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna ENEL-MED od 1 zł, karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie na życie,
  • Wynagrodzenie stałe miesięczne, miesięczna premia produkcyjna, kwartalna premia leanowa, premie świąteczne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-13

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Xella Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?