PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta z językiem polskim i angielskim

Kto szuka:

Foundever

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta z językiem polskim i angielskim

Lokalizacja:

Warszawa, Mokotów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dlaczego warto aplikować na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta?
  • Work-life balance: Praca w godzinach 8:00-17:00, od poniedziałku do piątku, z wolnymi weekendami!
  • Wygoda pracy: Dla pracowników osiągających najlepsze wyniki istnieje możliwość pracy w trybie hybrydowym!
  • Kariera w zasięgu ręki: Regularne szkolenia, mentoring i awans – 92% menedżerów zaczynało jako konsultanci!
  • Świetna atmosfera: Przyjazny zespół, firmowe wydarzenia i imprezy integracyjne. Poczuj się częścią naszej społeczności.
Twoje codzienne zadania:
  • Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klienta (e-mail/telefon)
  • Odbieranie połączeń przychodzących i realizowanie celów wyznaczonych przez klienta
  • Przestrzeganie polityki i procedur firmy
  • Wykonywanie codziennych zadań w sposób efektywny i terminowy
  • Osiąganie celów jakościowych dotyczących połączeń i satysfakcji klienta.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Język: Biegła znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Doświadczenie: Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Technologia: Znajomość MS Office i rozwinięte umiejętności obsługi komputera
  • Osobowość: Bycie zmotywowanym, entuzjastycznym i chętnym do pracy.
Dodatkowe atuty:
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i planowania
  • Niezależność i umiejętność pracy z minimalnym nadzorem
  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zwracanie uwagi na szczegóły
  • Umiejętności sprzedażowe.

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Premie dla pracowników za osiąganie wyników KPI, wynoszące do 5% wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów: (współfinansowanie okularów i wakacji, program poleceń pracowniczych, vouchery na różne okazje takie jak Boże Narodzenie i Dzień Dziecka)
  • Prywatne ubezpieczenie Medicover dla pracowników
  • Karta Multisport oraz wewnętrzny program Everbetter promujący zdrowy styl życia
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i współpracę między lokalizacjami na poziomie międzynarodowym
  • Dostęp do profesjonalnej pomocy psychologicznej, warsztatów radzenia sobie ze stresem i materiałów edukacyjnych. Dbaj o swoje zdrowie psychiczne z naszą pomocą!
Warunki pracy:
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę lub umowa zlecenie (dla studentów, którzy nie ukończyli 26 lat)
  • Praca w naszym nowoczesnym biurze na warszawskim Mokotowie (z możliwością pracy w trybie hybrydowym)
  • Czas pracy: Pełny etat, 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku
  • Godziny pracy: Zmiany 8-godzinne w godzinach 8:00-17:00

Nie zwlekaj! Czekamy na Twoją aplikację!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Psychoterapeuta Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Laborant / Laborantka

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-07

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Foundever

branże: Sprzedaż

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.