eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Kontroler Finansowy

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kontroler Finansowy

Lokalizacja:

Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • raportowanie danych dla potrzeb spółek z Grupy Medicover, a także uzgodnienie raportowanych danych pomiędzy systemami,
  • sporządzanie analiz finansowych oraz cyklicznych raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • koordynacja procesu raportowania zarządczego, w tym zamknięcie miesiąca,
  • rozwój struktur i narzędzi do raportowania i analizowania danych,
  • budowa modeli planistycznych,
  • przygotowywanie prognoz finansowych oraz analiza odchyleń,
  • analiza procesów kontrolingowych pod kątem ich optymalizacji,
  • opracowywanie metodologii na potrzeby wewnętrznej alokacji kosztów,
  • raportowanie wydatków CAPEX oraz analiza opłacalności inwestycji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania względem Kandydatów:
  • minimum 5-letnie doświadczenie w kontrolingu,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: finanse, rachunkowość),
  • mile widziane certyfikaty CIMA/ACCA,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, biegła znajomość MS Excel (VBA – mile widziane),
  • bardzo dobra znajomość narzędzi kontrolingowych do planowania i analizy danych (typu IBM Planning Analytics),
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (współpraca w międzynarodowym środowisku),
  • samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w modelu hybrydowym,
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych,
  • bezpłatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport,
  • dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne,
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Bankowość / Leasing