eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Kierowca ciężarówki

Kto szuka:

JUAN Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierowca ciężarówki

Lokalizacja:

Warszawa, Bielany

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • realizacja dostaw do klientów firmy na terenie kraju
  • przerzuty międzymagazynowe
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy
  • dbałość o powierzony ładunek
  • utrzymanie dobrych relacji z klientami
  • sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
  • dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację
  • stałe trasy. Baza na Bielanach

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • minimum dwuletnie udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy zawodowego C+E
  • prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy
  • znajomość czasu pracy kierowcy
  • znajomości topografii kraju
  • ukierunkowanie na ekonomiczną jazdę
  • motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz otwartość na nowe wyzwania zawodowe
  • dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • dyspozycyjność i punktualność
  • uczciwość i sumienność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • optymalnie zorganizowane procesy transportowe – stale relacje krajowe
  • przejrzyste składniki wynagrodzenia oraz systemy motywacyjne
  • zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • zaliczki przed wyjazdem w trasę, karty paliwowe
  • wymianę opon, serwisowanie pojazdu - opieka techniczna
  • różnorodne systemy pracy dostosowane do oczekiwań pracownika
  • nowoczesną flotę, komfortowe auta, wyposażone w systemy telematyczne (Toll Collect, Viatoll)
  • szacunek i bezpieczeństwo dla kierowców poprzez przestrzeganie czasu pracy oraz strzeżone, bezpieczne parkingi

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Magazynier Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Field Service Manager QSR

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: JUAN Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy