eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jezuicka Struga › Magazynier

Kto szuka:

AB INDUSTRY S.A.

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Jezuicka Struga

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru na budowie
  • Przygotowywanie zapotrzebowania na materiały
  • Gromadzenie dokumentów związanych z zamawianymi materiałami (karty techniczne, certyfikaty materiałowe, deklaracje zgodności itp)
  • Techniczna obsługa budowy

Miejsce pracy: Jezuicka Struga

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, przestrzeganie zasad BHP
  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: AB INDUSTRY S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy