eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Węże › Kierowca - Centrum Logistyczne

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Stanowisko:

Kierowca - Centrum Logistyczne

Lokalizacja:

Węże

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • wykonywanie zadań zgodnie z określonym harmonogramem tras i grafikiem zmian
  • współpraca z Magazynierami i innymi Pracownikami Magazynu Centralnego
  • realizacja zadań związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów dostarczanych do sklepów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • konieczne prawo jazdy kat. C + E
  • zaangażowania, terminowości i dobrej organizacji czasu pracy,
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich pilnego uzupełnienia),
  • karta kierowcy, uprawnienia do przewozu rzeczy
  • mile widziane doświadczenie w zakresie przewozu rzeczy, szczególnie artykułów spożywczych

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • talony na święta
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

branże: Logistyka / Transport / Zakupy