PracaOferty pracy Gdańsk › Specjalista ds. kosztorysowania sieci sanitarnych

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych CENTRUM sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. kosztorysowania sieci sanitarnych

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Opracowywanie kosztorysów różnych typów w zakresie sieci wodno-kanalizacyjnych
  • Przygotowywanie i aktualizacja ofert handlowych
  • Optymalizacja wydatków projektowych
  • Zbieranie dokumentów technicznych i ofertowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wiedza o technologiach i materiałach wodno-kanalizacyjnych
  • Umiejętność analizy dokumentacji
  • Biegłość w programach do kosztorysowania (Norma Pro) oraz Office i AutoCad
  • Praca zespołowa, precyzja, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Różne formy zatrudnienia (umowa o pracę, działalność gospodarcza, umowa o dzieło, umowa zlecenie)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych CENTRUM sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura