eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Stare Opole › Kasjer - sprzedawca

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Stanowisko:

Kasjer - sprzedawca

Lokalizacja:

Stare Opole

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • dyspozycyjność (praca w systemie 2-zmianowym)
  • rzetelność i uczciwość
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie
  • komunikatywność
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • dobrą atmosferę pracy
  • talony na święta
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i rodzin
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kontroler zakładowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Elektryk / Automatyk

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

branże: Sprzedaż

  • Czy pracodawca może żądać założenia profilu zaufanego w celach służbowych?

    Czy pracodawca może żądać założenia profilu zaufanego w celach służbowych?

    Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

  • GUS: średnia krajowa w V 2024 wyższa o 11,4% r/r

    GUS: średnia krajowa w V 2024 wyższa o 11,4% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...