eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bełżyce › Elektryk / Automatyk

Kto szuka:

LST-Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk / Automatyk

Lokalizacja:

Bełżyce

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych przy układach automatyki i zasilania;
  • Aktywny udział w procesie usuwania usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną;
  • Diagnozowanie oraz optymalizacja sterowania automatyki procesowej;
  • Dbanie o powierzony sprzęt kontrolno-pomiarowy, ochronny, narzędzia i elektronarzędzia;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o kierunku: Automatyka Przemysłowa, Elektronika lub Elektrotechnika;
  • Znajomość Pakietu Microsoft Office;
  • Umiejętność czytania schematów zasilania i sterowania;
  • Uprawnienia SEP;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-06

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: LST-Polska Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna