eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Dobre (pow. miński › Kasjer - sprzedawca

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Stanowisko:

Kasjer - sprzedawca

Dobre (pow. miński, gm. Dobre), ul. Jana Generała Skrzyneckiego 5P

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • zaangażowania oraz rzetelnego i uczciwego podejścia do
    przydzielonych zadań
  • komunikatywności i pozytywnego nastawienia do Klientów
  • dyspozycyjności (praca w systemie 2-zmianowym)
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • umowę o pracę
  • talony na święta
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • wynagrodzenie zawsze na czas oraz dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

branże: Sprzedaż