eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaAssistant Legal & Compliance

Kto szuka:

Polpharma Biologics

Stanowisko:

Assistant Legal & Compliance

Numer referencyjny:

2001

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Bobrowiecka

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zespoły Legal i Compliance w Polpharma Biologics, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie biotechnologicznej o międzynarodowym zasięgu, poszukują osoby na stanowisko Asystent/ka do koordynowania codziennych działań. Jeśli szukasz możliwości zdobycia doświadczenia w unikalnym środowisku, gdzie prawo spotyka się z innowacjami, to idealna oferta dla Ciebie!

Kogo szukamy?

  • Zorganizowanej osoby, która świetnie zarządza czasem i priorytetami.
  • Mile widziani studenci ostatniego roku studiów – zapewniamy elastyczność, aby można było łączyć pracę z edukacją.
  • Kandydatów z wyższym wykształceniem – nie wymagamy studiów prawniczych. Cenimy Twoją motywację i chęć do nauki bardziej niż kierunkowe wykształcenie.
  • Osób z dobrą znajomością języka angielskiego (minimum B2), który jest kluczowy w naszym międzynarodowym środowisku.
Zakres obowiązków:
  • Usprawnianie procesów: Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych w celu optymalizacji obiegu dokumentów i automatyzacji procesów wewnętrznych.
  • Zarządzanie dokumentacją: Prowadzenie repozytorium umów handlowych oraz dokumentów korporacyjnych, koordynacja obiegu i archiwizacji dokumentów firmowych.
  • Wsparcie zespołu prawnego: Tworzenie projektów dokumentów, zestawień danych oraz prowadzenie researchów na potrzeby zespołu.
  • Edukacja i komunikacja: Wzmacnianie świadomości prawnej i compliance wśród pracowników poprzez przygotowywanie materiałów informacyjnych, prezentacji, planów szkoleń oraz zarządzanie intranetowymi zasobami zespołów.
  • Koordynacja usług i budżetu: Zarządzanie procesem zlecania i rozliczania usług oraz monitorowanie wydatków zespołów prawnego i compliance.
Co oferujemy?
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, przy ul. Bobrowieckiej.
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole łączącym biotechnologię i prawo.
  • Pyszną kawę, napoje i inne udogodnienia w biurze.
  • Możliwość pracy na pełen etat z elastycznymi godzinami, co umożliwia łączenie pracy ze studiami.
  • Umowę B2B lub umowę o pracę przez agencję pracy – wybór zależy od Ciebie.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
Praca w Polpharma Biologics to szansa na rozwój w firmie, która działa na styku prawa i biotechnologii. Oferujemy nie tylko możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ale także pracę w przyjaznym, innowacyjnym środowisku.
Jeśli widzisz siebie na tym stanowisku, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Główny wizytator Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Belgia, magazynier z EPT

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Polpharma Biologics

branże: Administracja biurowa

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Od wielu lat słyszymy o work-life balance, widzimy olbrzymie zmiany w podejściu do życia i wykonywanego zawodu. Nie chcemy już tylko pracować bez celu, dbamy o nasz organizm bardziej niż kiedykolwiek. Chcemy też dbać o naszą psychikę. 8 ...

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...