eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Marki › Operator/ka maszyn produkcyjnych

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator/ka maszyn produkcyjnych

Lokalizacja:

Marki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych i nadzorowanie procesu produkcji
  • Przestrzeganie receptur produktów
  • Kontrola jakości i zgłaszanie nieprawidłowości
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży spożywczej
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, rabat na produkty, paczki świąteczne

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna

  • W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

    W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

    Średnie stawki polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku o blisko 25 proc. - wynika z danych Useme. W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • 23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?