PracaOferty pracy Olkusz › Pracownik produkcji(tłoczarz/ślusarz)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik produkcji(tłoczarz/ślusarz)

Lokalizacja:

Olkusz

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasz klient- polska firma zajmująca się produkcją elementów współpracująca głównie z większymi graczami na rynku motoryzacyjnym poszukuje osób chętnych do pracy przy maszynach do tłoczenia w metalu jako tłoczarz/ślusarz.

Miejsce pracy: Osiek

Tel: 781 300 390

Obowiązki:

  • Obsługa i nadzór nad procesem pracy maszyn produkcyjnych;
  • Wykonywanie prostych prac ślusarskich;
  • Pakowanie detali;
  • Obsługa elektronarzędzi;

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym;
  • Doświadczenie w pracy na produkcji- mile widziane;

Co oferuje firma:

  • Umowę o pracę;
  • Premie uznaniowe i premie za polecenie;
  • Ubezpieczenia grupowe, świadczenia socjalne;
  • Możliwość rozwoju;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna