eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówPracownik działu marketingu

Kto szuka:

Schwinn Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik działu marketingu

Lokalizacja:

Kraków, ul. Nad Drwiną 4

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Obsługa zapytań i korespondencji (mail, telefon)
  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień
  • Współpraca z działem produkcji i wysyłek oraz wysyłanie potwierdzeń
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość angielskiego pozwalającą na prowadzenie rozmowy i poczty e-mail
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność efektywnej obsługi pakietu MS Office, w tym dobra znajomość programu Excel
  • Dokładność i systematyczność
Mile widziane:
  • Komunikatywna znajomość niemieckiego lub francuskiego
  • Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Interesującą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności w zawodowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności oraz zaangażowania
  • Umowę o pracę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Schwinn Polska Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa

Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.