PracaOferty pracy JasinSpecjalista ds. obsługi klienta (klient B2B)

Kto szuka:

Unima System Sp. z o.o

Stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta (klient B2B)

Lokalizacja:

Jasin, koło Swarzędza

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Celem stanowiska pracy jest skuteczna obsługa istniejących i nowych klientów UNIMA, prowadzenie sprzedaży przeglądów okresowych oraz realizacji zgłoszeń reklamacyjnych.

Obowiązki
  • Odpowiadanie na zapytania klientów telefonicznie, mailowo, składanie ofert;
  • Przyjmowanie problemów zgłaszanych przez klientów, w tym reklamacji;
  • Prowadzenie płatnych usług przeglądów okresowych;
  • Prowadzenie dokumentacji i rejestracja zgłoszeń klientów;
  • Monitorowanie statusu zgłoszeń i zamówień oraz informowanie klientów o postępach w ich sprawach;
  • Przygotowywanie raportów z obszaru usług posprzedażowych;
  • Monitorowanie płatności.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kwalifikacje kandydata/ki
  • Minimum wykształcenie średnie, preferowane wyższe;
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze klienta biznesowego;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Zdolność do rozwiązywania problemów i obsługi reklamacji;
  • Znajomość obsługi komputera oraz systemów MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach;
  • Praca w firmie z przyjazną atmosferą pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Unima System Sp. z o.o

branże: Sprzedaż

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.