PracaOferty pracy LublinSpecjalista ds. Sprzedaży Hurtowej HoReCa

Kto szuka:

Giotto Food

Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej HoReCa

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szukamy energicznego Przedstawiciela Handlowego do zespołu w firmie importującej i sprzedającej hurtowo produkty spożywcze z Włoch, takie jak mięso, owoce morza, sery, makarony czy wino. Będziesz odpowiadał za współpracę z klientami z sektora HoReCa.

Główne zadania:
  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami w sektorze HoReCa.
  • Prezentacja i sprzedaż włoskich produktów spożywczych.
  • Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie postępów.
  • Negocjowanie warunków współpracy.
  • Analiza rynku i obserwacja działań konkurencji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co potrzebujesz, aby aplikować:
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Przedstawiciel Handlowy w branży spożywczej, najlepiej z sektorem HoReCa.
  • Posiadanie własnej bazy klientów będzie dodatkowym atutem.
  • Doskonała znajomość rynku
  • Umiejętność zbudowania przemyślanej sprzedaży.
  • Silne umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Samodzielność i motywacja do pracy.
  • Prawo jazdy kat. B i dostęp do własnego pojazdu.

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od sprzedaży.
  • Dodatki za używanie osobistego auta i zwrot kosztów paliwa.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę z wysokiej jakości włoskimi produktami.
  • Szkolenia produktowe i wsparcie specjalistyczne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Giotto Food

branże: Sprzedaż

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...