PracaOferty pracy Lublin › Specjalista ds. Cyfrowego Środowiska Pracy IT

Kto szuka:

PGE Systemy S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. Cyfrowego Środowiska Pracy IT

Numer referencyjny:

GKPGE/SYS/33/2024

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój Projekt oraz zadania:
  • Administracja i zarządzanie M365
  • Rozwiązywanie problemów i realizacja zgłoszeń w zakresie M365
  • Wsparcie zespołów projektowych realizujących zadania związane z M365
  • Współpraca z administratorami usług wspierających (AD, Exchange, SCCM, BitLocker)
  • Udział w projektach rozwojowych w zakresie technologii Microsoft i M365
  • Bieżąca obsługa i monitoring M365
  • Wdrażanie zmian związanych z M365 w środowisku użytkownika

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

Oczekiwane

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, lub pokrewne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w administracji cyfrowego środowiska pracy
  • Doświadczenie w administrowaniu hybrydowym środowiskiem M365
  • Znajomość Microsoft 365 i Microsoft Azure
  • Umiejętność pracy w zespole rozproszonym geograficznie
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy
  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w rozwój organizacji
  • Znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie zapewniającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Znajomość, Microsoft Intune i Microsoft Defender

Firma oferuje:

Ze swojej strony oferujemy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Liczne świadczenia z ZFŚS
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Pracę w zróżnicowanych zespołach, otwartych i nastawionych na rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-23

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: PGE Systemy S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja