eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Piastów › Dyrektor Działu Handlowego

Kto szuka:

Landtech Sp. z o.o.

Stanowisko:

Dyrektor Działu Handlowego

Lokalizacja:

Piastów, ul. Henryka Siemiradzkiego 25

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie Działem Handlowym: Efektywne zarządzanie Działem Handlowym, dbając
    o optymalizację procesów, koordynację działań oraz osiąganie założonych celów biznesowych
  • Tworzenie strategii sprzedaży: Umiejętność tworzenia i wdrażania strategii biznesowych
    oraz sprzedażowych
  • Budżetowanie i raportowanie: Budżetowanie, prognozowanie wyników oraz raportowanie
    osiągnięć swoich oraz zespołu sprzedażowego, zapewniając transparentność działań
    i efektywność zarządzania
  • Zarządzanie Zespołem: Zarządzanie zespołem sprzedażowym, projektując zespołowe
    i spersonalizowane plany sprzedażowe. Motywowanie członków zespołu do osiągania
    wyników oraz wsparcie w rozwoju indywidualnych kompetencji sprzedażowych
  • Budowanie relacji: Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi, poprzez regularny kontakt, identyfikowanie ich potrzeb i oczekiwań
    oraz świadczenie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Rozwój sprzedaży: Zwiększanie sprzedaży usług Landtech na polskim i zagranicznych
    rynkach poprzez rozwijanie nowych kanałów sprzedaży, identyfikację i pozyskiwanie nowych
    klientów oraz prowadzenie skutecznych działań sprzedażowych
  • Analiza rynku: Prowadzenie kompleksowej analizy rynku, monitorowanie trendów oraz
    identyfikacja nowych możliwości biznesowych, co będzie kluczowym czynnikiem dla
    dalszego rozwoju Firmy
  • Negocjacje: Umiejętność skutecznego prowadzenia negocjacji z klientami i partnerami, mając
    na celu wypracowanie optymalnych warunków współpracy dla wszystkich stron

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie: 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, w tym minimum
    3 lata udokumentowanego sukcesu w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi
  • Kontakty: Dogłębna znajomość branży telekomunikacyjnej i/lub technologicznej
  • Sukcesy sprzedażowe: Przedstawienie sukcesów sprzedażowych - w tym efektywne
    prowadzenie projektów, identyfikacja celów, opracowywanie strategii oraz osiąganie
    wyników
  • Znajomość sprzedaży: Integrowanie wiedzy eksperckiej w obszarze sprzedaży oraz zdolność
    w wykorzystywaniu różnorodnych technik i narzędzi sprzedażowych w celu skutecznego
    tworzenia i wdrażania strategii biznesowych
  • Elastyczność: Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz szybkie reagowanie
    na zmiany
  • Biznesowe myślenie: Rozumienie, kreowanie oraz doskonalenie procesów biznesowych,
    które będą kluczowe dla skutecznej działalności Firmy
  • Analiza: Analityczne podejście do zagadnień biznesowych
  • Zaangażowanie i proaktywność: Aktywne kreowanie atmosfery zaangażowania
    i proaktywności zarówno w zespole jak i w całej organizacji oraz wykazywanie się tymi
    cechami w kontaktach z klientami i partnerami biznesowymi
  • Komunikacja: Doskonała umiejętność komunikacji jako kluczowy czynnik do osiągnięcia wysokiej efektywności
  • Edukacja: Wykształcenie wyższe
  • Mobilność: Gotowość do podróży służbowych
  • Język: Angielski na poziomie B2 (minimum)

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Landtech: Pracę w Firmie telekomunikacyjno – technologicznej
  • Współpraca: Partnerskie relacje z Zarządem i Zespołem
  • Rozwój: Realny wpływ na rozwój Firmy i jej produktów
  • Wynagrodzenie: Wynagrodzenie podstawowe oraz premia
  • Narzędzia pracy: Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Czas pracy: Elastyczny czas pracy
  • Benefity: Prywatna opieka medyczna, dopłata do karty Multisport, nauka języka angielskiego
  • Umowa: Umowa B2B lub umowa o pracę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Landtech Sp. z o.o.

branże: Zarządzanie