PracaOferty pracy Lubin › HANDLOWIEC / OPIEKUN KLIENTA KLUCZOWEGO

Kto szuka:

W&K Industriemontage Sp. z o.o

Stanowisko:

HANDLOWIEC / OPIEKUN KLIENTA KLUCZOWEGO

Lokalizacja:

Lubin

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.
  • Opracowywanie i prezentacja ofert handlowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Współpraca z zespołem inżynieryjnym w celu dostosowania oferty do wymagań technicznych klientów.
  • Kierowanie procesem sprzedaży – od identyfikacji potrzeb klienta do finalizacji transakcji.
  • Monitorowanie rynku, analiza trendów i konkurencji w celu doskonalenia strategii sprzedażowej.
  • Bieżąca analiza wyników sprzedaży oraz raportowanie do przełożonego.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Uczestnictwo w targach branżowych i wydarzeniach networkingowych w celu budowania relacji z klientami oraz pozyskiwania nowych kontaktów.
  • Stałe doskonalenie swoich umiejętności technicznych i handlowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz planowania działań sprzedażowych
  • Komunikatywność i umiejętność negocjacji
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację biznesową
  • Znajomość MS Excel w stopniu dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • Znajomość branży i trendów technologicznych
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług z branży

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem oraz kompetencjami kandydata,
  • Możliwość skorzystania z programów rozwojowych podnoszących kompetencje/ kwalifikacje,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Benefity pozapłacowe finansowane przez pracodawcę: Medicover pakiet sportowy oraz medyczny, kursy językowe (z lektorem oraz za pośrednictwem platformy mobilnej),
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Eventy integracyjne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-30

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: W&K Industriemontage Sp. z o.o

branże: Obsługa klienta / Call center