PracaOferty pracy Lubin › Dysponent / Koordynator ekip montażowych

Kto szuka:

W&K Industriemontage Sp. z o.o

Stanowisko:

Dysponent / Koordynator ekip montażowych

Lokalizacja:

Lubin

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

  • dobór i planowanie odpowiedniego personelu z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych projektów,
  • stałe koordynowanie prac grup montażowych na terenie Europy,
  • szeroko rozumiana logistyka związana z transportem, zakwaterowaniem delegowanych pracowników,
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji związanej z procesem delegowania,
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie,
  • bieżący kontakt z klientami oraz firmami podwykonawczymi,
  • reagowanie na potrzeby artykułowane przez pracowników.

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu,
  • niestandardowe podejście do realizowanych zadań,
  • dyspozycyjność,
  • wielozadaniowość,
  • umiejętność pracy z ludźmi.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, np. spedytora

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem oraz kompetencjami kandydata,
  • Możliwość skorzystania z programów rozwojowych podnoszących kompetencje/ kwalifikacje,
  • Benefity pozapłacowe finansowane przez pracodawcę: Medicover pakiet sportowy oraz medyczny, kursy językowe (z lektorem oraz za pośrednictwem platformy mobilnej),
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Eventy integracyjne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-30

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: W&K Industriemontage Sp. z o.o

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu

    Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu

    Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

  • GUS: średnia krajowa w IV 2024 wyższa o 11,3% r/r

    GUS: średnia krajowa w IV 2024 wyższa o 11,3% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Szukanie pracy latem w 4 krokach

    Szukanie pracy latem w 4 krokach

    W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...