eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Specjalista ds. Kadr

Kto szuka:

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Stanowisko:

Specjalista ds. Kadr

Numer referencyjny:

R/53R24/AB

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • samodzielna, kompleksowa obsługa dokumentacji pracowniczej pracowników będących nauczycielami akademickimi, w tym przygotowywanie umów o pracę, aneksów do umów, świadectw pracy i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej i jej archiwizacja,
  • bieżąca obsługa nauczycieli akademickich w powierzonym obszarze pracowników,
  • rejestracja umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie raportów i zestawień kadrowych na potrzeby wewnętrzne,
  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i deklaracji dla GUS.

Wymagania stawiane pracownikowi:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • wykształcenia wyższego,
  • 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku w obszarze kadr – warunek konieczny, mile widziane doświadczenie w obsłudze nauczycieli akademickich,
  • praktycznej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz umiejętności ich interpretacji,
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel,
  • dobrej znajomości programu Płatnik,
  • dokładności, terminowości oraz dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętności pracy w dużym zespole,
  • znajomości języka angielskiego.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę,
  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce,
  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska
  • pracę w jedynej uczelni medycznej posiadającej status uczelni badawczej,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-23

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

branże: HR