eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁódźMłodszy Projektant CAD

Kto szuka:

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy Projektant CAD

Lokalizacja:

Łódź, ul. Niciarniana 49D

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Analiza i dostosowywanie dokumentacji technicznej klientów.
  • Modyfikacja i prostowanie rysunków technicznych.
  • Tworzenie rysunków 2D.
  • Projektowanie 3D części oraz narzędzi.
  • Współpraca z koordynatorami projektów i działami technicznymi przy rozwijaniu narzędzi produkcyjnych.
  • Optymalizacja procesów oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.
  • Projektowanie dla potrzeb druku 3D.
  • Nadzór nad działaniem drukarek 3D i wprowadzanie ulepszeń w procesie druku.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kwalifikacje:
  • Znajomość oprogramowania CAD.
  • Solidna wiedza z zakresu rysunku technicznego.
  • Zdolności przestrzenne.
  • Proaktywność i zdolność do wprowadzania innowacji.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Precyzja i umiejętności komunikacyjne.

Firma oferuje:

Korzyści z pracy w Hutchinson:
  • Stabilne zatrudnienie w globalnej korporacji.
  • Możliwość współpracy z zaangażowanym zespołem.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-10

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Hutchinson Poland Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.