PracaOferty pracy ŁódźSpecjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Kto szuka:

Synevo Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Obsługa Pacjentów odwiedzających Punkt Pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań;
  • Obsługa kasy fiskalnej i systemu do obsługi Pacjentów;
  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku;
  • Orientacja na Pacjenta i jego potrzeby;
  • Umiejętności sprzedażowe;
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office;
  • Mobilność;
  • Dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Dobra komunikacja i umiejętność współpracy.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy zlecenia;
  • Pracę w systemie jednozmianowym;
  • Atrakcyjny kwartalny system premiowy;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Pracę w komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;
  • Miejsce pracy: system rotacyjny - Punkty Pobrań na terenie Łodzi.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-07

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Synevo Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.