PracaOferty pracy Łódź › Młodszy Specjalista ds. Windows / Wirtualizacji

Kto szuka:

PGE Systemy S.A.

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Windows / Wirtualizacji

Numer referencyjny:

GKPGE/SYS/36/2024

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój Projekt oraz zadania:
  • Zarządzanie i administrowanie powierzonymi systemami Windows Serwer, Vmware. Aktualizowanie na bieżąco dokumentacji technicznych powierzonych obszarów
  • Prowadzenie dzienników systemowych oraz wypełnianie dzienników Prac Planowych i Awarii w narzędziu udostępnionym przez pracodawcę
  • Udział w projektach, implementacja nowych środowisk oraz modyfikacja istniejących z zakresu odpowiedzialności Departamentu Infrastruktury
  • Informowanie o zaistniałych incydentach naruszenia bezpieczeństwa do odpowiedniej komórki organizacyjnej PGE Systemy S.A. Podejmowanie działań prewencyjnych minimalizujących ryzyka związane z bezpieczeństwem systemów i danych w całej GK PGE
  • Udzielanie wsparcia technicznego do 3. linii wsparcia
  • Terminowe rozwiązywanie zgłoszeń z obszaru technologicznego Windows/Wirtualizacja
  • Udział w inwentaryzacjach oraz procesach likwidacyjnych majątku GK PG

Firma oferuje:

Wymagania

Oczekiwane

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, lub pokrewne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w IT/Administrator Microsoft/Vmware
  • Praktyczna znajomość środowisk Microsoft, Vmware w stopniu umożliwiającym swobodne poruszanie się po systemie i wykonywanie czynność administracyjnych
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy
  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w rozwój organizacji
  • Znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie zapewniającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość opcji wysokiej dostępności (HA)
  • Umiejętność pisania skryptów
Podział czasu pracy
  • Spotkania 10%
  • Rozwój 10%
  • Utrzymanie 80%
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Liczne świadczenia z ZFŚS
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Pracę w zróżnicowanych zespołach, otwartych i nastawionych na rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: PGE Systemy S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja