PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik ds. obiektów inżynieryjnych

Kto szuka:

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Stanowisko:

Pracownik ds. obiektów inżynieryjnych

Numer referencyjny:

WZ/ILK/66/06/24

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie i prowadzenie spraw związanych z obiektami inżynieryjnymi,
  • wykonywanie zadań zgodnie z założonym planem oraz obowiązującymi w Spółce standardami,
  • udział we wdrażaniu, mających zastosowanie w działalności Spółki, technicznych specyfikacji interoperacyjności (TSI), a w szczególności w zakresie podsystemu "Infrastruktura",
  • koordynacja prac związanych z planowaniem długookresowym i krótkookresowym w zakresie napraw nadzorowanych elementów infrastruktury kolejowej dla poszczególnych ciągów transportowych oraz uzgadnianie planów inwestycyjnych,
  • ustalanie z zarządcami infrastruktury kolejowej krajów sąsiednich warunków technicznych oraz zakresu utrzymania i odbudowy mostów granicznych,
  • prowadzenie analizy stanu technicznego i sprawozdawczości statystycznej w zakresie utrzymania nadzorowanych elementów infrastruktury kolejowej, w tym przygotowanie analiz i sprawozdań dla organów Spółki,
  • opiniowanie dokumentacji technicznej projektowej i wykonawczej dla potrzeb inwestycji,
  • opiniowanie projektów norm, ustaw i rozporządzeń oraz warunków technicznych, przepisów, wytycznych i instrukcji w zakresie merytorycznym,
  • nadzór nad wdrażaniem nowych metod i technologii w zakresie diagnostyki i utrzymania obiektów inżynieryjnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku kierunku budownictwo (spec. mosty), drogi szynowe - pokrewne
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z drogami kolejowymi lub budownictwem,
  • wiedza zawodowa w zakresie eksploatacji, infrastruktury kolejowej i budownictwa,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Firma oferuje:

Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura