eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Analityk Danych HR

Kto szuka:

DOZ S.A.

Stanowisko:

Analityk Danych HR

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie terminowych raportów i analiz
  • Tworzenie nowych raportów z zakresu funduszu wynagrodzeń, fluktuacji pracowników oraz innych wskaźników HR
  • Budżetowanie kosztów, monitorowanie realizacji budżetów
  • Rozliczenie premii i nagród wynikających z obowiązujących systemów motywacyjnych
  • Tworzenie modeli analitycznych
  • Kontrola i rozliczenie rezerw kosztów osobowych
  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi wspomagających raportowanie i analizę danych
  • Udział w projektach Działu Kadr

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu analizy danych, statystyki lub pokrewne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w budowaniu raportów i analiz
  • Doskonała znajomość MS Excel i umiejętność pracy z bazami danych na dużych zbiorach danych
  • Znajomość SQL oraz Power BI
  • Umiejętność przeprowadzania analizy predykcyjnej i interpretowania wyników
  • Doskonałe umiejętności analityczne i logiczne myślenie
  • Komunikatywność oraz umiejętność prezentacji wyników analizy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu
  • Dbałość o szczegóły oraz umiejętność szybkiego uczenia się nowych narzędzi i technologii
Mile widziane:
  • Znajomość prawa pracy będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić
  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, które zapewni poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim
  • Prywatną opiekę medyczną, dzięki której będziesz miał możliwość skonsultowania się ze specjalistami na terenie całego kraju
  • Akcje profilaktyczne, dzięki którym chcemy zadbać o Twoje zdrowie!
  • Pyszną kawę w miłym towarzystwie współpracowników
  • Zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty
  • Karty sportowe, dzięki którym zadbasz o swoje dobre samopoczucie
  • Udział w akcjach CSR, bo lubimy pomagać
  • Regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje
Benefity:
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: DOZ S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja