PracaOferty pracy Legnica › Projektant w sklepie z wyposażeniem wnętrz

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Projektant w sklepie z wyposażeniem wnętrz

Lokalizacja:

Legnica

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W HRBC Group realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, sieci sklepów będących liderem w sprzedaży pokryć podłogowych i wyposażenia wnętrz,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROJEKTANT

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie łazienek i kuchni z wykorzystaniem asortymentu firmy
  • Doskonalenie wiedzy produktowej
  • Prowadzenie procesu sprzedaży zgodnie z obowiązującym standardem obsługi klienta
  • Dbałość o ekspozycję i estetykę salonu sprzedaży

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w sieci renomowanych sklepów
  • Przyuczenie do wykonywanych zadań
  • Pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Sympatyczna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, narzędzia do rozwoju i nauki, prezenty świąteczne i wiele innych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu wnętrz – w szczególności łazienek lub kuchni
  • Znajomość programów do projektowania
  • Wiedza dotycząca najnowszych trendów designerskich
  • Zrozumienie potrzeb klienta

Mile widziane

  • Znajomość programu Cad Decor
  • Kierunkowe wykształcenie

Zachęcamy do aplikowania, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-29

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Konsulting