PracaOferty pracy Warszawa › Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Terapeuta Grupowy

Kto szuka:

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny ABATEAM

Stanowisko:

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Terapeuta Grupowy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Przedszkole dla dzieci ze spektrum autyzmu na warszawskiej Ochocie poszukuje osoby na stanowisko  PEDAGOG /PSYCHOLOG– Terapeuta Grupowy/Indywidualny

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze na czas nieokreślony;

- finansowanie szkoleń;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- premie uznaniowe;

- przyjazna atmosfera pracy :)

Obowiązki:

- prowadzenie terapii grupowej przy wsparciu Psychologa (jedna lub dwie grupy 5 osobowa trwająca 2 godz.);

- opcjonalnie prowadzenie terapii indywidualnej (3 dzieci)

- przygotowanie programów terapeutycznych;

- monitorowanie postępów;

- bieżąca kontakt z rodzicami;

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli jesteś osobą:

-z wykształceniem wyższym kierunkowym (pedagogika przedszkolna)

-kreatywną;

-zaangażowaną;

-masz doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu, lub chcesz się rozwijać w tym kierunku;

-masz szkolenia lub wiedzę o terapii behawioralnej, oraz komunikacji alternatywnej - mile widziane.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-19

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny ABATEAM

branże: Edukacja / Praktyki / Staże