PracaOferty pracy ToruńMłodszy Specjalista ds. Logistyki Części

Kto szuka:

Interhandler Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Logistyki Części

Lokalizacja:

Toruń, ul. Wapienna 6

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • składanie zamówień do dostawców i kontrola ich terminowej realizacji
  • zapewnienie bieżącej informacji o statusie dostaw, zapasów oraz rozchodach
  • kreowanie i monitorowanie rozwoju kategorii produktowej części
  • obsługa klientów wewnętrznych: Dział Serwisu, Sprzedaży
  • wyszukiwanie i negocjowanie najlepszych ofert zakupowych
  • bieżąca obsługa programów do zarządzania zapasami
  • optymalizacja zapasów magazynowych
  • monitorowanie i kontrolowanie polityki cenowej oraz rabatowej
  • analizowanie i przygotowanie informacji o cenach rynkowych
  • sporządzanie raportów i dokumentacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane samochodowe, logistyczne)
  • wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem (preferowane logistyka, budowa maszyn)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość branży motoryzacyjnej lub rolniczej będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i skrupulatność
  • obsługa programów Microsoft Office
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole oraz umiejętności negocjacyjne będą dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • opiekę medyczną Medicover
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • karty jubileuszowe i okolicznościowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Interhandler Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Kontrowersje dotyczące przepisów wprowadzających zakaz spędzania 45-godzinnego odpoczynku kierowcy w kabinie pojazdu nie są żadnym w nowym. Dyskusja i spory na ten temat trwają od blisko dwóch dekad. W przyjętym w 2020 r. Pakiecie ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...