PracaOferty pracyKierownik Projektu - Budownictwo Elektroenergetyczne

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Kierownik Projektu - Budownictwo Elektroenergetyczne

Lokalizacja:

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy
  • Możliwość pracy przy realizacji inwestycji o ponadlokalnym zaznaczeniu, stanowiącej ważny element rozwoju sieci przesyłowej w centralnej Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na zdrowie i życie, karta MultiSport)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres odpowiedzialności
  • Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów zgodnie z założonym harmonogramem, zakresem oraz budżetem
  • Organizacja i zarządzanie zasobami technicznymi oraz personelem
  • Utrzymywanie i zarządzanie relacjami z klientami oraz dyrekcją techniczną Inwestora
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów realizacyjnych
  • Raportowanie w zakresie budżetu bieżącego oraz jego prognoz
  • Zarządzanie fakturowaniem i należnościami firmy
  • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem
  • Reprezentowanie Firmy w rozmowach z klientem, podwykonawcami oraz dostawcami

Firma oferuje:

Poszukiwane kompetencje
  • Wykształcenie wyższe w obszarze elektrotechniki, energetyki
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych na stanowisku Kierownika Projektu lub Kierownika Budowy, przy budowie lub modernizacji obiektów sieci elektroenergetycznej o napięciu 110kV, 220kV lub wyższym
  • Znajomość programu MS Project
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w delegacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-16

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...