eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wierzchucin › Brygadzista magazynu

Kto szuka:

KB Sp. z o.o.

Stanowisko:

Brygadzista magazynu

Lokalizacja:

Wierzchucin

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Efektywne gospodarowanie składnikami majątkowymi,
  • Kierowanie i kontrola nad pracownikami i całokształtem spraw związanych z działalnością zakładu,
  • Organizacja pracy pracowników,
  • Nadzór nad stanem bhp, p.poż., ochrona środowiska,
  • Udział w inwentaryzacjach raz w miesiącu,
  • Dbałość o stan techniczny posiadanego majątku, organizacja napraw,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją zleceń w celu zapewnienia ciągłości stanów magazynowych;
  • Kierowanie podległym zespołem pracowniczym,
  • Nadzorowanie pracą w zakresie utrzymania ruchu ( naprawy, remonty, konserwacja sprzętu, urządzeń, maszyn, obiektów)
  • Współpraca z działem sprzedaży i spedycji w zakresie realizacji zleceń,
  • Nadzorowanie nad impregnacją materiału,
  • Nadzór nad wysyłkami i odbiorem materiału.
  • Raportowanie do Zarządu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym/ samodzielnym;
  • Wykształcenie wyższe lub średnie ;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem;
  • Odpowiedzialność i sumienność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego;
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów grupy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: KB Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy