PracaOferty pracy Katowice › Pracownik Patrolu Interwencyjnego

Kto szuka:

Juwentus Serwis sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Patrolu Interwencyjnego

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • podejmowanie natychmiastowych interwencji na obiekcie w przypadku pojawienia się sygnału alarmowego
  • sprawdzanie stanu prawidłowego zabezpieczenia obiektu
  • objazdy prewencyjne chronionych obiektów

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • zaświadczenie o niekaralności
  • Aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy w załogach interwencyjnych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód w dobrym stanie technicznym.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę + umowę cywilnoprawną
  • Zryczałtowana opłata za wynajem pojazdu używanego do celów służbowych
  • Pełne umundurowanie + wyposażenie w niezbędne środki przymusu bezpośredniego
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Allianz

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Juwentus Serwis sp. z o.o.

branże: Ochrona osób i mienia