PracaOferty pracy Kraków › Specjalista / Specjalistka ds. formalno – prawnych

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. formalno – prawnych

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz zajmować się:
  • sporządzaniem i weryfikacją umów
  • udziałem w negocjacjach umów
  • zarządzaniem obiegiem dokumentów w firmie (archiwizacja umów, prowadzenie baz danych, werfyikacja dokumentów)
  • analizą i przygotowywaniem umów/dokumentów związanych z udziałem w postępowaniach przetargowych
  • obsługą formalno – prawną realizowanych inwestycji

Wymagania stawiane pracownikowi:

To rola dla Ciebie jeśli:
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znasz dobrze branżę elektroenergetyczną
  • posiadasz wyższe wykształcenie na kierunku: prawo, administracja lub pokrewne
  • znasz język angielski lub niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • posiadasz wiedzę z zakresu zamówień publicznych

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy hybrydowej
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Prawo

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

  • Delegowanie kierowców po nowemu. Jak przewoźnicy będą rozliczać pracowników?

    Delegowanie kierowców po nowemu. Jak przewoźnicy będą rozliczać pracowników?

    Można powiedzieć, że zmiany w polskim prawie, które zostały wprowadzone w lutym 2022 roku w części miały charakter tymczasowy ze względu na konieczność szybkiego dostosowania się polskich przepisów do zmian pakietu mobilności ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?