PracaOferty pracy Kraków › Fakturzysta - Pracownik biura obsługi klienta / Kasjer

Kto szuka:

DRIMPOL Spółka z o.o.

Stanowisko:

Fakturzysta - Pracownik biura obsługi klienta / Kasjer

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • obsługa zamówień sprzedaży i zakupu
  • wystawianie dokumentów w systemie informatycznym
  • kontrola generowanej w dziale dokumentacji, kompletowanie i archiwizowanie
  • obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego Spółki
  • rozliczanie kierowców z dokumentów i gotówki
  • planowanie tras dla kierowców w oparciu o zamówienia
  • realizowanie i dokumentowanie operacji kasowych
  • odpowiedzialność materialna za powierzone mienie
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość zasad gospodarki kasowej i obowiązujących w tym zakresie przepisów
  • umiejętność obsługi programów użytkowych w tym pakietu MS Office
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • znajomość topografii województwa
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • systematyczność i dokładność
  • komunikatywność

Firma oferuje:

W zamian oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • premie w ramach systemu motywacyjnego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: DRIMPOL Spółka z o.o.

branże: Administracja biurowa