PracaOferty pracy KatowiceOperator maszyn introligatorskich (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator maszyn introligatorskich (m/k)

Numer referencyjny:

a0tbI000007WfNVQA0

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa oraz nadzór nad pracą nowoczesnych maszyn introligatorskich typu Kolbus DA260,
  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyn i jej bieżącą konserwację,
  • utrzymanie standardów czystości: czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego,
  • aktywny udział w procesie usprawnień.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,
  • zmysł techniczny i umiejętności manualne, pozwalające opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię lub rozwiązać prosty problem techniczny,
  • podstawowa umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej,
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym 6-14 i 14-22,
  • dokładność i zaangażowanie.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie godzinowe,
  • premia uznaniowa,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.