eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaContent Creator

Kto szuka:

COBI S.A.

Stanowisko:

Content Creator

Lokalizacja:

Warszawa, Praga Południe

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić:
  • Obsługa i moderacja kanałów YouTube, TikTok oraz Meta – zarządzanie treściami, przygotowywanie opisów, dodawanie napisów, analizowanie statystyk.
  • Realizacja aranżowanych sesji zdjęciowych produktów.
  • Tworzenie video-prezentacji produktów – ukazywanie funkcjonalności zestawów.
  • Przygotowywanie kreatywnych, krótkich materiałów video (TikTok, rolki, relacje) – śledzenie trendów i tworzenie własnych scenariuszy.
  • Montaż materiałów audio-video.
  • Podstawowa obróbka grafiki – miniaturki, slajdy, bannery, retusz zdjęć.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub inna forma stabilnego zatrudnienia, zależnie od preferencji kandydata.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwości rozwoju zawodowego – wsparcie zespołu, szansa na rozwój w dynamicznym środowisku.
  • Elastyczne godziny pracy – możliwość dostosowania harmonogramu.
  • Pracę w kreatywnym, przyjaznym zespole pasjonatów, gdzie masz realny wpływ na kampanie marketingowe i wizerunek marki.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów – cenimy kreatywność i innowacyjne podejście!
  • Udział w ciekawych projektach, które docierają do fanów COBI na całym świecie.

Firma oferuje:

Kogo szukamy:
  • Osoby z głową pełną pomysłów, dokładnej, z umiejętnością planowania pracy i radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Kogoś z prawem jazdy kategorii B.
  • Osoby znającej podstawy języka angielskiego.
  • Mile widziane: zainteresowania z zakresu historii, techniki, motoryzacji i social media. Znajomość oferty COBI będzie dodatkowym atutem.

Jeśli jesteś gotowy, by dołączyć do nas, wyślij CV oraz próbki swojej twórczości (video, zdjęcia) lub linki do materiałów, które stworzyłeś.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: COBI S.A.

branże: Marketing / Reklama / PR

Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?