eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KatowiceKonsultant ds. sprzedaży odzieży

Kto szuka:

Concentrix

Stanowisko:

Konsultant ds. sprzedaży odzieży

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Profesjonalna obsługa klienta w różnych kanałach komunikacji.
  • Efektywne zarządzanie reklamacjami oraz rozwiązywanie problemów klientów.
  • Dostarczanie informacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb i stylów klientów.
  • Zapewnienie wysokiej satysfakcji klientów poprzez skuteczną i przyjazną obsługę.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, telefonicznej lub w podobnych rolach.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (min. C1) oraz angielskiego (min. B2).
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Firma oferuje:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia na umowę zlecenie.
  • Pracę w komfortowym biurze w centrum Katowic (Global Office Park).
  • Możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej firmie.
  • Program poleceń pracowniczych z bonusem za polecenie nowych osób.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-07

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: Concentrix

branże: Sprzedaż

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?