PracaOferty pracy Katowice › Kierownik Budowy - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Kierownik Budowy - rekrutacja online

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta – generalnego wykonawcy i projektanta inwestycji budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownika Budowy z gotowością do delegacji (Śląsk, Dolnyśląsk).

Kierownik BudowyMiejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracami Podwykonawców oraz sił własnych (lokalizacje naszych budów: Dolny Śląsk, Górny Śląsk),
  • wybór oraz rozliczanie prac Podwykonawców,
  • koordynacja branż,
  • sprawdzanie i opiniowanie dokumentacji technicznej,
  • przygotowywanie harmonogramów prac,
  • prowadzenie bieżącej korespondencji z Zamawiającym,
  • analiza zapytań i uczestnictwo w wycenach nowych zadań,
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac,
  • udział w odbiorach prac oraz naradach.

Nasze wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy obiektach kubaturowych-przemysłowych (np. hale produkcyjne) – warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny,
  • uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, bez ograniczeń,
  • ukończone studia na kierunku budownictwo,
  • gotowość do wyjazdów w Polsce i zagranicę (lokalizacje naszych budów: Dolny Śląsk, Górny Śląsk, w przyszłości Europa),
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub B2B) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ze stałym portfelem zleceń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
  • dużą samodzielność działania.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura