PracaOferty pracy Gdańsk › Inżynier Sprzedaży - północ - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Inżynier Sprzedaży - północ - rekrutacja online

Lokalizacja:

Gdańsk

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych Klientów – firmy będącej częścią międzynarodowej grupy, która jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za koordynację sprzedaży polimerów PE i PP w regionie północnej Polski.

Inżynier Sprzedaży - północMiejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż, akwizycja produktów polimerowych;
  • prowadzenie negocjacji cenowych z nabywcami PE i PP;
  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z transakcjami od zamówienia do zawarcia transakcji;
  • opracowywanie rocznych umów, kontraktów ramowych na dostawy PE i PP;
  • współpraca z odpowiednimi działami na poziomie firmy celem zabezpieczenia nabywcom pełnego serwisu w ramach dostaw polimerów;
  • sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz handlowych;
  • prowadzenie konsultacji technicznych oraz udział w próbach przemysłowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne, chemiczne;
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą;
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • znajomość technik negocjacji oraz zasad marketingu;
  • znajomość produktów polimerowych będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu;
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop etc.);
  • rozbudowany pakiet dodatków pozapłacowych m.in. prywatna opieka medyczna; dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie wypoczynku.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia