PracaOferty pracy › Specjalista ds. Kontroli Jakości Spawania

Kto szuka:

Jww Invest S. A.

Stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli Jakości Spawania

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad pracami budowlanymi i montażowymi, w tym spawalniczymi.
  • Sporządzanie raportów i prowadzenie dzienników spawania.
  • Kontrola jakości pracy, w tym ocena spoin.
  • Obsługa dokumentacji zgodnie ze standardami.
  • Zlecanie i nadzorowanie badań spoin.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Dyspozycyjność do pracy w Polsce i za granicą.
  • Znajomość standardów i specyfikacji w spawalnictwie.
  • Umiejętność oceny spoin, znajomość method spawania.
  • Wymagane uprawnienia (IWE, VT2, PT2, MT2).
  • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole, inicjatywa.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w dynamicznym zespole.
  • Benefity, takie jak ubezpieczenie i karta sportowa.
  • Zakwaterowanie i narzędzia pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-09

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Jww Invest S. A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia