PracaOferty pracy › Inżynier Budowy ds. Instalacji Energetycznych

Kto szuka:

Jww Invest S. A.

Stanowisko:

Inżynier Budowy ds. Instalacji Energetycznych

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Realizacja i rozliczanie prac,
  • Zarządzanie budową i koordynowanie podwykonawców,
  • Prowadzenie zespołu pracowników,
  • Sprawdzanie dokumentacji technicznej,
  • Zarządzanie dokumentacją budowlaną,
  • Raportowanie postępów prac,
  • Planowanie zapotrzebowania na materiały i sprzęt,
  • Kontrola terminowości i jakości prac,
  • Współpraca z działem HR.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Wyższe wykształcenie (techniczne mile widziane),
  • Doświadczenie w montażu w budownictwie energetycznym,
  • Znajomość angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Dyspozycyjność do pracy krajowej i zagranicznej,
  • Umiejętność analizy dokumentacji i harmonogramów,
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność, samodyscyplina.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Stałą pracę na umowę o pracę lub B2B,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Samodzielność w zarządzaniu projektami,
  • Zakwaterowanie blisko pracy,
  • Dodatkowe benefity (karta MultiSport, ubezpieczenie na życie i zdrowotne).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-09

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Jww Invest S. A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura