eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jelenia Góra › Inżynier ds. budowlanych

Kto szuka:

Apleona Polska sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier ds. budowlanych

Lokalizacja:

Jelenia Góra

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
  • Terminowa realizacja przeglądów budowlanych oraz związanych z infrastrukturą budynkową (drzwi, bramy, szlabany, separatory itp.),
  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie,
    Prowadzenie dokumentacji technicznej budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności,
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych,
  • Nadzór pracy podwykonawców oraz podległego personelu, kontrolę jakości świadczonych usług,
  • Wsparcie operacyjne Kierownika Projektu oraz kadry zarządzającej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany profil - budownictwo),
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym nieruchomości lub budownictwie,
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, wysoka kultura osobista, biznesowe podejście do wykonywanych zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie w organizacji pracy pracowników technicznych,
  • Uprawnienia SEP,
  • Uprawnienia budowlane,
  • Doświadczenie w prowadzeniu KOB.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 -15:00,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego,
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Apleona Polska sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura