PracaOferty pracy Jelcz-Laskowice › Pracownik produkcji (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k)

Lokalizacja:

Jelcz-Laskowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • nadzór nad procesem produkcyjnym w oparciu o wytyczne Kierownika zmiany,
  • odbieranie z taśmy produkcyjnej gotowego wyrobu,
  • pakowanie wyrobu do kartonu,
  • informowanie bezpośredniego przełożonego o zauważonych nieprawidłowościach w procesie produkcji,
  • montaż komponentów do gotowego wyrobu, pakowanie gotowego wyrobu do kartonu, wizualna kontrola jakościowa produktów,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • użytkowanie dokumentacji jakościowej w tym instrukcji, wzorów wyrobów zatwierdzonych przez Klienta.

Wymagania:
  • umiejętność organizacji pracy własnej i w zespole,
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, punktualność,
  • znajomość j. polskiego – poziom komunikatywny,
  • doświadczenie w pracy na produkcji – min. rok,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie II lub III-zmianowym.

Oferujemy:
  • umowę zlecenie, stawka: 28,50 - 29,10 zł brutto/godzinę,
  • możliwość pracy w wymiarze 8-12 godzin. Przy przepracowanych 240 h w miesiącu- wynagrodzenie 6984 zł brutto,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • praca od zaraz.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł