eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Grójec › Operator pras (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator pras (m/k)

Numer referencyjny:

a0tbI000003M4T8QAK

Lokalizacja:

Grójec

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • zmiany serii,
  • regulacje wymiarów,
  • zatwierdzenie procesu i wyrywkowa kontrola zgodnie z dokumentacją projektową,
  • stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad BHP,
  • raportowanie przebiegu i wyników produkcji,
  • identyfikacja produkowanych wyrobów,
  • dbałość o powierzony sprzęt,
  • kontrola stanu maszyny zgodnie z planem TPM,
  • przestrzeganie zasad 5S,
  • komunikacja z obszarem UR.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi tj. suwmiarka, mikrometr, głębokościomierz,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi,
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość rysunku technicznego.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie zasadnicze + do 15% premii regulaminowej,
  • dodatek za pracę w nocy,
  • możliwość pracy w nadgodzinach w sobotę/niedzielę płatne 100%,
  • wolne weekendy,
  • rozwój w dziedzinie mechaniki i obsługi maszyn,
  • zapewniamy bezpłatny dojazd z Warki, Białobrzegów, Radomia oraz Nowego Miasta nad Pilicą.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł