PracaOferty pracy GostyninSpecjalista ds. utrzymania produkcji / Pracownik produkcji

Kto szuka:

HR Support

Stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania produkcji / Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Gostynin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OBOWIĄZKI:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych np. wytłaczarek
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
  • kontrola jakości produktów wyrobów
  • przygotowywanie surowców pod zlecenia produkcyjne
  • udział w pracach związanych z usuwaniem awarii, przeglądach i remontach
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie na kierunkach tj. mechanika, mechatronika itp.
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży tworzyw sztucznych – mile widziane
  • znajomość działania wytłaczarek
  • podstawowa znajomość zagadnień technicznych
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenia + premie
  • szkolenia
  • ubezpieczenie medyczne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: HR Support

branże: Produkcja / Przemysł

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.