eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gostyń › Inżynier Robót Drogowych

Kto szuka:

KOBYLARNIA S.A.

Stanowisko:

Inżynier Robót Drogowych

Lokalizacja:

Gostyń

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • kompleksowa organizacja budowy (kierownik)
  • KNA – monitoring u projektanta i Inżyniera, raporty tygodniowe, miesięczne, monitoring harmonogramu
  • kierowanie wykonawstwem robót na budowie zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną (kierownik)
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnego (inżynier)
  • planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych drogowych (inżynier)
  • terminowa i prawidłowa realizacja zadań
  • pełnienie nadzoru technicznego i finansowego nad prawidłowym wykonawstwem robót
  • kontrola kosztów prowadzonej budowy
  • nadzorowanie robót wykonywanych siłami własnymi i przez podwykonawców
  • realizacja powierzonego zakresu robót.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • preferowane wykształcenie wyższe budowlane o specjalizacji drogowej
  • preferowane doświadczenie zawodowe
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • rzetelność, samodzielność
  • gotowość do pracy w terenie
  • preferowane prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

To oferujemy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną
  • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji
  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego dla naszych pracowników

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: KOBYLARNIA S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura