PracaOferty pracy WarszawaInżynier Budowy ds. Kosztorysowania - OSBL Płock

Kto szuka:

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier Budowy ds. Kosztorysowania - OSBL Płock

Lokalizacja:

Warszawa, Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Stanowisko to jest idealne dla osób z doświadczeniem w zarządzaniu kosztami oraz zmianami na budowie, które potrafią dynamicznie reagować na bieżące wyzwania i zmieniające się warunki w trakcie realizacji projektu.

Zakres zadań:

  • Szacowanie ilości materiałów na podstawie zatwierdzonych rysunków oraz zmian wynikających z bieżących warunków na budowie.
  • Współpraca z zespołem budowy i działem inżynierii w celu certyfikacji wykonanych prac oraz wspieranie procesu płatności dla podwykonawców.
  • Przegląd dokumentacji technicznej, rysunków i specyfikacji oraz monitorowanie zgodności kontraktów z wymaganiami projektowymi.
  • Monitorowanie zmian projektowych i przetwarzanie płatności podwykonawców zgodnie z postępem prac.
  • Ocena dodatkowych zleceń pracy, weryfikacja zmian w umowach oraz zapewnienie aktualnych wycen od podwykonawców.
  • Przygotowywanie raportów pomiaru postępu prac oraz ocena rzeczywistych prac wykonanych przez podwykonawców.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Znajomość zarządzania kosztami, ryzykiem oraz zmianami w projektach.
  • Doświadczenie w branży EPC (mechanika, elektryka, sterowanie) będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii lub pokrewnej dziedzinie.
  • Znajomość SAP oraz norm ISO 9001 (mile widziana).

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach projektu przemysłowego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego u boku doświadczonych specjalistów;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.