eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Kosztorysant ds. Elektrycznych

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Kosztorysant ds. Elektrycznych

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • analiza dokumentacji technicznej
  • udział w wizjach lokalnych w celu weryfikacji zakresu prac oraz sprawdzenia rzeczywistych warunków
  • realizacji inwestycji
  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów
  • korespondencja z zamawiającym
  • zapytania do dostawców i podwykonawców
  • analiza ofert dostawców i podwykonawców, sprawdzanie ich kompletności oraz zgodności ze standardami i wymogami technicznymi
  • analiza pozyskanych ofert w celu uzyskania najkorzystniejszych rozwiązań technicznych i handlowych
  • optymalizacja rozwiązań pod względem technicznym i ekonomicznym
  • sporządzenie wycen i udział w przygotowaniu kompleksowych ofert
  • uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wykształcenie wyższe tytuł inżyniera)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub praktyka na budowie
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej – schematy elektryczne
  • umiejętność obmiarowania i znajomość zasad kosztorysowania robót elektrycznych
  • umiejętność posługiwania się MS Office – Excel, Word
  • znajomość programów wspomagających kosztorysowanie – Norma, Zuzia, Rodos, lub inne (preferowany: NORMA)
  • zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość rynku dostawców urządzeń elektroenergetycznych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  •  profesjonalne narzędzia pracy,
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet Multisport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Inżynier EAZ Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Doradca Serwisowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura