eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ChocianówSpecjalista HR

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Specjalista HR

Numer referencyjny:

14857

Lokalizacja:

Chocianów

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi
  • Prowadzenie działań z zakresu employer brandingu
  • Onboarding i offboarding pracowników
  • Zarządzanie benefitami pracowniczymi
  • Wsparcie pracowników oraz kadry menedżerskiej w obszarze szkoleń i rozwoju
  • Tworzenie polityki personalnej, ścieżek kariery i wynagrodzeń
  • Koordynacja projektów szkoleniowych (online i stacjonarnych)
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej (newslettery, plakaty, foldery, infografiki)
  • Organizacja eventów pracowniczych
  • Opracowywanie analiz, raportów i prezentacji
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Legalizacja pobytu pracowników
  • Bieżąca obsługa spraw pracowniczych

Wymagania:

  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Wysoko rozwinięte kompetencje społeczne: komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji, umiejętność słuchania
  • Zdolności analityczne, samodzielność, przedsiębiorczość
  • Znajomość metod rekrutacyjnych

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznym zespole
  • Wsparcie w codziennych wyzwaniach oraz realny wpływ na działania HR
  • Udział w ciekawych projektach i firmowych inicjatywach
  • Świetną atmosferę pracy, w której liczy się współpraca i wzajemne wsparcie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-15

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: HR

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.